آریا بارون

قیمت ساندویچ پانل دیواری

قیمت محصولات موضوع بسیار مهمی است چرا که امروزه به دلیل فشار های اقتصادی موضوع قیمت و به طورکلی هزینه ها بسیار مهم است. قیمت ساندویچ پانل‌های دیواری نیز تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون قیمت ارز، متراژ، ضخامت و اندازه است.

همه این عوامل نشان می دهد که قیمتی مشخص برای ساندویچ پانل ها وجود ندارد و قیمت این سازه تحت تاثیر این عوامل تغییر می کند.

در گذشته از مصالحی همچون آجر و سیمان برای ساخت و ساز استفاده می شد. اما امروزه با تولید ساندویچ پانل ها دست سازندگان ساختمان باز است و می توانند از این سازه ها نیز استفاده کنند. البته امروزه توجه سازندگان بیشتر به پنل ساندویچ ها است؛ چرا که این سازه در مقایسه با آجر و سیمان مزایای بیشمار و کاربرد های گسترده ای دارند.

از ساندویچ پانل های می توان در مکان هایی همچون مدارس، بیشتر بیمارستان ها، ویلاها، سردخانه ها، مناطق مسکونی، سالن ها، انبارها و مکان های عمومی و… استفاده کرد.

همان طور که می بینید می توان از ساندویچ پانل های دیواری در مکان های مختلف استفاده کرد و این سازه کاربردهای زیادی در ساخت و ساز دارد. این موضوع دلیلی جزء داشتن ویژگی های بی شمار این محصول ندارد.

هزینه نصب ساندویچ پانل

برای برآورد هزینه ها نباید صرفا به قیمت ساندویچ پانل توجه کرد. چرا که در کنار هزینه خرید این سازه، هزینه های دیگری از جمله هزینه نصب وجود دارد. به طور معمول هزینه نصب مورد توجه خریداران پنل ها قرار نمی گیرد و صرفا به هزینه اصلی توجه می شود.

 بهتر است برای اجرا و نصب ساندویچ پانل ها از نصاب های حرفه ای کمک بگیرید تا از هزینه های اضافی ناشی از نصب نامناسب در آینده جلوگیری کنید.

اگر در هنگام نصب به نکاتی از جمله فاصله مجاز میان پنل ها، استفاده از چسب مخصوص برای دزر بندی و آب بندی، توجه به نر و مادگی در پنل ساندویچ ها و پیچ های مخصوص توجه نشود مشکلاتی در آینده خواهید داشت و ممکن است هزینه های زیادی را متقبل شوید.

قیمت ساندویچ پانل دیواری دسته دوم

می توانید برای کاهش هزینه ها از پنل ساندویچ های دسته دوم استفاده کنید. کاملا طبیعی و بدیهی است که کالاهای دسته دوم نسبت به کالا نو هزینه کمتری به همراه خواهد داشت. 

واردات دلیل گرانی ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل ها دارای ورقه های خارجی و یک ورقه عایق داخلی است. مواد اولیه این ورقه ها از طریق کشورهای خارجی تامین می شود. چون این مواد از خارج وارد می شود، قیمت این محصول با توجه به بالا رفتن قیمت ارز افزایش پیدا می کند. در نتیجه قیمت ساندویچ پانل دیواری بسیار تحت تاثیر قیمت ارز است.

نکته پایانی درمورد قیمت ساندویچ پانل دیواری

آریا بارون تولید کننده محصولات زیادی است. همانطور که گفته شد قیمت هر متر مربع از ساندویچ پانل تحت تاثیر عوامل مختلفی از جمله ضخامت و ابعاد ساندویچ پانل، جنس لایه ها، پوشش ساندویچ پانل و ارز تغییر می کند.

اگر قصد خرید این سازه جدید و کاربردی را دارید؛ می توانید برای دریافت لیست قیمت این محصول به سایت آریا بارون مراجعه کرده و از طریق شماره تماس های نوشته شده در این سایت با کارشناسان فروش آریا بارون تماس حاصل نمایید.
همچنین ما در آریا بارون سازه‌های دیگری چون ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل سردخانه‌ای و ساندویچ پانل کلین روم تولید می‌کنیم و شما می‌توانید به ثبت سفارش آن‌ها نیز بپردازید.

مطالب مشابه

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

مجله آریا بارون
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها